Moi / O mnie
Cześć / Hi / Salut


Mam na imię Klaudia i mam 15 lat. Urodziłam się i żyję w turystycznym mieście na Mazurach. Od pewnego czasu myślałam o założeniu takiego bloga modowego, ponieważ kwestia wyglądu właściwie od zawsze mnie bardzo interesowała. Od niedawna zaczęłam również projektować swoje ubrania. Moje inne zainteresowania to rysowanie, podróżowanie, film, sztuka.

Po co jest ten blog? Aby spełniać się w nieco innym kierunku i pokazać, że w młodym wieku typowym ubiorem nie musi być przypisany stały układ t-shirt-bluza-jeansy-trampki, co dla mnie jest plagą, gdy chodzę po szkole. Jeżeli chcecie wyglądać bardziej dziewczęco, schludnie i estetycznie, nic trudnego. Przysłowiowe "looking on point" nie jest zarezerwowane tylko dla popularnych dziewczyn z Instagrama. Ja też kiedyś "wyszłam z trampek", a była to kwestia jedynie kilku wizyt w galerii.

Jeżeli będziecie chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o samodzielnym robieniu i ozdabianiu ubrań, to też tutaj znajdziecie. 

Każde (w miarę mądre) pytanie, jakie mi zadacie spotka się z moją odpowiedzią, po to tutaj jestem.
My name is Klaudia and I'm 15. I was born and I live in turistic town in Masuria (Nothern Poland). I was thinking about creating a fashion blog like this for a long time, beacause I was always interested in self-appearance. I also started designing clothes recently. My other hobbys are drawing, travels, film, art.

And this blog exist for what? For coming true in other direction and to show you, that in young age you don't have to follow typical system t-shirt-hoodie-jeans-sneakers, I see that's everywhere I look when I'm at school. If you want to look more girly and aesthetic, there's nothing easier. Proverbial "looking on point" isn't reserved only for popular girls from Instagram. I also "got out of sneakers" once, and that was an issue of few visits in the shopping centre.

If you want to learn something about self-designing and decorating clothes, you'll also find it on my blog.

Every (clever) question you ask me I will answer, I'm here for that.SOCIAL MEDIA


instagram - cllaudizzle

snapchat - porcjaoreo

tumblr - cllaudizzle

1 komentarz:

  1. Śliczne zdjęcie <3 wydajesz się być ciekawą dziewczyną.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cllaudizzle , Blogger